İngiltere Vizesi ile Brighton’a Gitmek


Eklenme Tarihi: 2020-09-22 10:46:25

İngiltere vizesi ile Brighton’a eğitim almak için ve turistik amaçlı olarak gidebilirsiniz.

Şehre girişten itibaren bir tatil beldesi havası veren, geniş yollarının iki tarafına dizilmiş müstakil evlerle dolu olan Brighton, Londra’ya sadece trenle 1 saat uzaklıktadır. İngiltere’nin en güneşli iklimine sahip olan Brighton şehri, ziyaretçilere denize girmek ,güneşlenmek, spor yapmak gibi birçok aktiviteyi yapma olanağı sağlıyor.  Londra’ya İngiltere öğrenci vizesi ile eğitim almaya gidenlerin de okul tatillerinde trenle sıkça ziyaret ettiği Brighton için, İngiltere’nin yazın en çok tercih edilen şehirlerden biridir diyebiliriz.

Brighton eğlencenin yanı sıra alışveriş konusunda da farklı imkanlar sunuyor. Şehirde son moda kıyafetleri bulabilir aynı zamanda da son moda kıyafetleri sokak tezgahlarından çok uygun fiyata alınabilir.

Şehrin havası yıl boyunca ev sahipliği yaptığı festivallerle hiç bitmez. Bu festival havasını almak için sahile inmeniz yeterli. Şehir kendine özgü mimarisiyle, kraliyet köşküyle, yürüyüş parklarıyla ziyaretçilerine farklı tatlar sunar. Brighton´da İngiltere’de yer alan en büyük sanat festivali de dahil olmak üzere pek çok sıra dışı ve marjinal festivale ev sahipliği yapar. 

Brighton İngiltere’nin güney sahilinde olması dolayısıyla diğer bölgelere oranla daha ılıman ve güneşli bir iklime sahiptir. Buna rağmen, denizin soğuktur. İngiltere turist vizesi sahibi turistler her ne kadar suyun soğukluğuna alışık olmasalar da İngilizler oldukça alışıktır.

Brighton yılda sekiz milyon civarında turist tarafından ziyaret edilmektedir. Şehrin aynı zamanda ciddi bir konferans turizm sanayisi vardır. İngiltere öğrenci vizesi ile üniversite eğitimi için de çok gidilen Brighton'ın, iki üniversite ve bir tıp fakültesi vardır.

İngiltere öğrenci vizesi de dahil olmak üzere her çeşit İngiltere vizesive İngiltere ile ilgili her konuda profesyonel danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız lütfen İngiltere vizesi başvuru hattı üzerinden uzman ve tecrübeli danışmanlarla iletişime geçiniz.

"İngiltere Vizesi ile Brighton’a Gitmek" sayfası 2814 defa okundu