Uzun Dönemli İngiltere vizesi ile İlgili


Eklenme Tarihi: 2020-09-22 10:47:26

6 Nisan 2015 tarihi itibari ile Tier 4 İngiltere öğrenci vizesi ile ilgili bir takım değişiklikler meydana geldi.

İngiltere’de 6 ay üzeri eğitim alacak olan öğrencilerden İngiltere vizesi randevusu alınması esnasında 150 GBP sağlık hizmetleri için ödeme alınacaktır. Bu süre 1 yılı aşması durumunda 225 GBP, 1 ay 6 ayı aşması durumunda ise 300 GBP sağlık sigortası ücreti ödenecektir. Öğrencinin vize alamaması durumunda bu ücret iade edilecektir. 6 aydan kısa süreli eğitime giden öğrencilerden herhangi bir sağlık sigortası ödemesi alınmayacaktır.

Tier 4 İngiltere öğrenci vizesine yani 6 ay üzeri eğitim alacak olan öğrencilerden vize randevusu alınması esnasında 150 GBP sağlık hizmetleri için ödeme alınacaktır. Bu süre 1 yılı aşması durmunda 225 GBP, 1 ay 6 ayı aşması durumunda ise 300 GBP sağlık sigortası ücreti ödenecektir. Öğrencinin vize alamaması durumunda bu ücret iade edilecektir. 6 aydan kısa süreli eğitime giden öğrencilerden herhangi bir sağlık sigortası ödemesi alınmayacaktır.

İngiltere öğrenci vizesi de dahil olmak üzere diğer her çeşit İngiltere vizesi için lütfen uzman ve tecrübeli danışmanlarla İngiltere vizesi başvuru hattı üzerinden irtibata geçiniz.

"Uzun Dönemli İngiltere vizesi ile İlgili " sayfası 2701 defa okundu