İngiltere Vizesi 10 Yıllık Olarak Alınabilir mi?


Eklenme Tarihi: 2020-09-22 10:48:28

İngiltere vizesi 10 yıllık olarak alınabilmektedir. Ancak vize memuru başvuru evraklarının tam olmaması sebebiyle talep edilen vize süresinden daha az vize verebilmektedir.

İngiltere vizesi 10 yıllık olarak alınabilecek vize türlerinden biri İngiltere Turist Vizesidir. İngiltere Turist Vizesi 6 ay, 2-5 yıl veya 10 yıllık olarak alınabilen İngiltere Ziyaretçi Vizesi türlerinden biridir. Başvuru sahipleri İngiltere’ye iş ziyaret, turistik gezi vb. amaçlarla seyahat etmek için başvuru yapabilecektir. İngiltere Turistik Vizesi başvuru forumun doldurulması sırasında bireyler başvuru ücretini talep ettiği vize süresine göre ödemektedir. İngiltere vizesi 10 yıllık olarak talep eden bireyler genellikle iş adamları, İngiltere’de aile üyeleri bulunan İngiltere’ye sıklıkla gitmesi gereken bireyler olabilmektedir. Vize memuru başvuru evraklarının tam olması, başvuru sebebinin ikna edici ve inandırıcı olması halinde talep edilen sürede vize verebilecektir. Ancak İngiltere vizesi 10 yıllık olarak verilmesi sıklıkla rastlanılan bir durum olmadığı gibi vize memuru uygun gördüğü süre kadar vize verebilmektedir. Başvuru sahipleri vize süresinin bitimine yakın başvuruda bulunarak vize uzatma işlemlerini gerçekleştirebilecektir. Bu vize türü ile bireyler İngiltere’de 1 yıl içerisinde en fazla 6 ay kalma hakkına sahiptir. İngiltere’de 10 yıllık vize alarak kalmak isteyen bireyler uzmanlar ile irtibata geçebilirler.

“İngiltere vizesi başvuru prosedürleri değişiyor mu?”, “İngiltere ile ilgili son gelişmeler nelerdir?”, “Ankara Anlaşması iptal edilecek mi?” gibi soruların cevaplarını İngiltere Vizesi Son Gelişmeler sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

2006 yılından beri firma İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir şirkettir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarına İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşabilir, kafanızı kurcalayan tüm soruların yanıtları bulabilirsiniz.

"İngiltere Vizesi 10 Yıllık Olarak Alınabilir mi?" sayfası 147 defa okundu