İngiltere Vizesi 18 Yaş Altı Öğrenciler için Hangi Şartları Talep Eder?


Eklenme Tarihi: 2020-09-22 10:48:37

İngiltere vizesi 18 yaş altı bireyler için İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi başvuru şartlarını sağlıyor olması gereklidir.

Öğrenci olarak İngiltere vizesi 18 yaş altı bireylerin başvurabileceği vize türlerinden biri Tier-4 Çocuk Öğrenci Vizesidir. Çocuk Öğrenci Vizesi, 4 ile 17 yaş aralığındaki çocukların İngiltere’de bulunan özel bir eğitim kurumunda eğitim görebilmesini sağlayacak olan vize türüdür. Bu vize türünün gerektirdiği şartlardan biri yalnız veya bir refakatçi ile seyahat edecek çocukların ebeveynlerinden izinli oldukların dair alınacak olan muvafakatnamenin vize memuruna sunulacak olan dosyada bulunmasıdır. Genel Ziyaretçi Vizesi sahibinin uyması gereken şartlara da uyması gereken çocuk ziyaretçilerin de vizeleri iptal edilebilir, çocuk öğrenci bile olsa vize reddi alabilirler. Bunun gibi bir durumla karşılaşmamak için firma uzmanlarıyla iletişime geçilmesi önerilmektedir. İngiltere vizesi 18 yaş altı olan bireyler için İnsan hakları çerçevesinde evrensel çocuk haklarına uygun seyahat planı hazırlanması hem vize başvuru değerlendirme sürecinde hem de seyahat sırasında oluşabilecek riskleri en aza indirmeye yardımcı olacaktır. Çocuk Öğrenci Vizesi başvuru şartlarından bir diğeri eğitim alınacak okuldan alınmış kabul belgesinin (CAS/Confirmation of Acceptance for Studies) başvuru dosyasına koyulması gerekliliğidir. İngiltere vizesi 18 yaş altı birey olarak başvurmak istiyorsanız Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi sayfasını ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

İngiltere vizesi başvurusunda bulunmak isteyenler danışmanlara telefon aracılığıyla ulaşarak veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerini ziyaret ederek başvuru işlemlerine başlayabilir ya da vize reddine itiraz başvurusunda bulunabilirler.

Firma İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermektedir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarına İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"İngiltere Vizesi 18 Yaş Altı Öğrenciler için Hangi Şartları Talep Eder?" sayfası 156 defa okundu